SPB-TV: Mobilní televize zdarma

0

Nová verze SPB-TV nepřínáší pouze vylepšení samotného programu, ale také výraznou změnu v jeho ceně. Nyní je totiž celá aplikace úplně zadarmo!

Nová verze SPB-TV nepřínáší pouze vylepšení samotného programu, ale také výraznou změnu v jeho ceně. Nyní je totiž celá aplikace úplně zadarmo!

Společnost SPB Software, která patří mezi světově známé výrobce softwaru pro mobilní zařízení, nedávno vydala novou verzi jedné ze svých nejúspěšnějších aplikací SPB-TV ve verzi 1.5. Od této verze je program zcela zdarma a to hlavně díky příjmům z reklamy, které plně nahradily příjmy z prodeje samotné aplikace. 

SPB-TV nabízí uživatelům mobilních telefonů snadný přístup k více než stovce mezinárodních televizních programů ze 17 zemí světa.

České televize však budete hledat marně. V předchozích verzích se objevila ČT24, ale vývojáři ji bohužel odstranili. Naopak slovenská TA3, která je  svým obsahem téměř stejná jako ČT24 si v aplikaci vydobyla své místo, takže alespoň jedna stanice, u které není potřeba umět cizí řeči. 
Kromě klasického přohlížení televize najdete i tv program pro každou stanici. Není omezen pouze na jeden den, ale po jeho rozkliknutí můžete procházet program na několik dní dopředu. Další doplňkovou službou je i krátký popis samotné stanice, který vám prozradí její zaměření.

            

Programy jsou streamovány, což znamená, že bez datového tarifu, nebo dostupné wi-fi sítě se vaše peněženka pořádně prohne. Kvalita přehrávání je dostačující, musí ovšem být dostupné dostatečně rychlé připojení, jinak se na televizi prostě dívat nedá, kvůli neustálému sekání a čekání na obraz..

            

Co se týče ovládacích prvků, těm není co vytknout. Vše je jednoduché a přehledné. Pokud máte zapnuté přehrávání, stačí jen klepnout na displej a zobrazí se stav baterie a čas v horní liště.  Uprostřed displeje pak ikonky pro návrat na seznam programů, zvýšení a snížení hlasitosti, zvýšení a snížení kvality přehrávání a velmi zajímavá funkce PiP(picture in picture) - obraz v obraze. Můžete prohlížet dvě televize najednou, ideální, když jde reklama a vy se chcete kouknout, co dávají jinde a nechcete přijít přesně o chvíli, kdy reklama končí a přepnout zpět. 

  Diskutovat o programu můžete i na našem fóru a to konkrétně zde.

Výrobce: SPB
Download: zde
Licence: Freeware
Cena: 0

Hodnocení autora

Jak hodnotíme?

 

Upravit
Aktuálně nejprodávanější:


comments powered by Disqus